Mjesečna arhiva: Svibanj 2014.

Dubrovački osnovnoškolci osvojili deset medalja u Splitu

Atletski klub Dubrovnik u suradnji s Dubrovačkim savezom sportova organizirao je sudjelovanje učenika dubrovačkih osnovnih škola na natjecanju Erste plava liga koje se održalo u srijedu, 21. svibnja, u Splitu. Dubrovački osnovnoškolci na održanom natjecanju osvojili su deset medalja, međutim … Nastavi čitati

Objavljeno u Početna | Komentiraj

Sportski sastanak s predstavnicima Grada

Predstavnici AK Dubrovnik, Dubrovačkog saveza sportova i Hrvatskog atletskog saveza održali su sastanak s predstavnicima Grada Dubrovnika, a na sastanku se razgovaralo o prvom dubrovačkom polumaratonu koji se održava u svibnju 2015. godine, kao i izgradnji atletskog stadiona. Miho Katičić, … Nastavi čitati

Ivana Karačić brončana na prvenstvu Hrvatske

Ivana Karačić, atletičarka AK Dubrovnik, ovaj vikend nastupila je na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u višebojima koje je održano u Zagrebu 17. i 18. svibnja. Karačić (1999) je nastupila u kategoriji kadetkinja u šestoboju te sa osvojenih 3298 bodova osvojila je … Nastavi čitati

Volim trčati: više od 200 djece u utrci na Stradunu

Ova galerija sadrži 49 fotografija.

Utrka predškolske djece pod nazivom “Volim trčati” održana je u nedjelju na Stradunu, a u utrci je nastupilo više od 200 mališa, srednjiša i stariša, te oko 150 roditelja. Posebnost održane utrke bila je u tome što je svako dijete … Nastavi čitati