Mjesečna arhiva: Svibanj 2016.

Prvenstvo Dalmacije: 19 medalja za dubrovačke atletičarke i atletičare

Ova galerija sadrži 8 fotografija.

Mlađi uzrasti Atletskog kluba Dubrovnik sudjelovali su na Prvenstvu Dalmacije koje se u subotu, 28. svibnja i nedjelju, 29. svibnja održalo u Makarskoj. Petnaest limača i limačica branilo je boje svoga kluba u subotu, 28. svibnja i u Grad donijeli … Nastavi čitati

Više galerija | Komentiraj

Srebro i bronca za Živkovića

Atletičar Atletskog kluba Dubrovnik Ante Živković tijekom prošlog tjedna sudjelovao je na tri utrke i osvojio dvije medalje.

Objavljeno u Novosti | Komentiraj

Živković brončani na 55. noćnoj utrci grada Samobora

Atletičar Atletskog kluba Dubrovnik Ante Živković, u srijedu 25. svibnja, sudjelovao je na 55. noćnoj utrci grada Samobora. Stazu dugu 10.4 kilometra Živković je svladao za 38:19, te s istrčanim vremenom osvojio treće mjesto u ukupnom poretku. Pobjednik utrke bio … Nastavi čitati

Godišnja Skupština AK Dubrovnik: nagrađeni najbolji atletičari i atletičarke

Ova galerija sadrži 25 fotografija.

Atletski klub Dubrovnik, u srijedu 25. svibnja , održao je redovitu godišnju Skupštinu na kojoj je izneseno Izvješće o radu za prethodnu godinu, financijsko izvješće, te su dodijeljene nagrade najboljim atletičarima i atletičarkama za postignute rezultate u 2015. godini. “Početak … Nastavi čitati

Dubrovački atletičari i atletičarke na postolju i u Zagrebu i u Mostaru

Seniorska ekipa Atletskog kluba Dubrovnik i ovaj vikend provela je “radno”, odnosno na natjecanjima, a najuspješniji bio je Ante Živković koje je slavio u čak dvije utrke. Ante Živković i Nela Madeško u nedjelju, 22. svibnja, sudjelovali su na 18. … Nastavi čitati

Pobjednici utrke na Lokrumu su Jakša Diklić i Doris Cvitić

Najpopularnija amterska atletska utrka Dubrovnik run lige održana je u subotu na Lokrumu, a u konkurenciji od 30-ak trkača i trkačica najbrži u muškoj konkurenciji bio je Jakša Diklić dok je u ženskoj konkurenciji slavila Doris Cvitić. Utrku dugu šest kilometara … Nastavi čitati

Lokrum vas zove: utrka na šest kilometara u najljepšoj dubrovačkoj oazi

Dubrovnik RUN u suradnji s AK Dubrovnik i JU Rezervat Lokrum i ove godine organizira svoju najpopularniju atletsku amatersku utrku na Lokrumu. Utrka na koju se prijavilo oko 60 trkača iz Dubrovnika i okolice održat će se u subotu, 21. … Nastavi čitati

Ante Živković s reprezentacijom Hrvatske u planinskom trčanju nastupit će na Svjetskom prvenstvu u Sloveniji

Dubrovački atletičar Ante Živković ušao je u sastav reprezentacije Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze, pa će tako boje Hrvatske braniti na Svjetskom prvenstvu u planinskom trčanju na duge staze, koje će se održati 18. lipnja u Podbrdu (Slovenija). … Nastavi čitati

Poziv na redovitu Skupštinu

Na temelju Statuta Atletskog kluba Dubrovnik predsjednik saziva i upućuje poziv na redovnu godišnju skupštinu Atletskog kluba Dubrovnik koja će se održati 25. dvibnja 2016. godine u 18 sati u dvorani za sastanke u Sportskoj dvorani u Gospinom polju. Predviđeni … Nastavi čitati

Ante Živković pobjednik polumaratona u Novalji, a Nela Madeško treća u utrci na 32 kilometra

Tri utrke, tri dana i dva puta penjanje na pobjedničko postolje kratki je sažetak utrka u kojima su sudjelovali članovi Atletskog kluba Dubrovnik Nela Madeško i Ante Živković. Nela Madeško nastupila je na 10. Mosor Grebeningu koji se održao u … Nastavi čitati